Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Застосунок "Дія" вийшов у топ App Store та Play Market – його скачали вже понад мільйон разів

Через нього було зроблено понад 869 тисяч запитів на отримання прав.

Застосунок "Дія" за чотири дні після релізу завантажили понад мільйон разів, за популярністю він випереджає соцмережі та месенджери.

Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі.

"Продовжуємо триматися на перших позиціях завантажень українських App Store та Play Market топ-безкоштовних. Випереджаємо Tik Tok, Telegram, YouTube, Viber, Instagram, Facebook та WhatsApp", - написав він.

Так, у застосунку 1 047 403 унікальних користувачів (ті, хто завантажили Дію без проходження авторизації) та 870 094 авторизованих користувачів (ті, хто авторизувалися через банки).

Серед унікальних – 646 141 користувачів Android; 398 160 – iOS.

За словами Федорова, через застосунок за чотири дні було зроблено 869 964 запитів на отримання прав (463 552 було видано) та 869 396 запитів на отримання техпаспорту (було видано 378 339).

"Працюємо над покращенням швидкості процесу онлайн-верифікації для тих, у кого проблеми з відображенням документів (погана якість даних в реєстрах). Будемо тримати в курсі", - додав міністр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 6 лютого офіційно презентував свій застосунок "Держава і я", який має на меті оцифрувати державні послуги та документи для українців. ТСН.ua розповідає, як працює застосунок після релізу та що у ньому має з’явитися уже незабаром.

Відео Уряд презентував застосунок "Дія": як він працює та які послуги будуть доступні у смартфоні

Права в смартфоні: у столиці презентували мобільний застосунок "Дія". Програма дасть змогу водіям не носити із собою посвідчення водія та техпаспорт - вони будуть у телефоні. Від 6 лютого права можна самостійно завантажити. Електронне посвідчення можна буде показувати навіть під час посадки на потяг. На створення цього додатку, кажуть розробники, не витратили жодної гривні з бюджету. Про перші кроки до країни в смартфоні – у сюжеті. Більше читайте тут

Уряд презентував застосунок "Дія": як він працює та які послуги будуть доступні у смартфоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції