"Застрелили у мене на очах". Побратим атовця "Сармата" оприлюднив відео з місця вбивства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Напад стався у дворі готелю, власником якого був доброволець.

Сьогодні, 31 липня, у Бердянську застрелили активіста Віталія Олешка, який воював в АТО з позивним "Сармат".

Його побратим, також доброволець, Андрій Манджаров оприлюднив у Facebook відео (містить сцени насильства) з місця вбивста - з готелю, власником якого був Олешко. Він заявив, що було здійснено два постріли фактично на його очах. Також він звернувся до місцевого бізнесмена Олександра Пономарьова, сказавши йому, що "це було останнє, що ти зробив".

За повідомленням журналіста Юрія Бутусова, Олешко всім розповідав про свій конфлікт із Пономарьовим - власником "Російсько-українського науково-виробничого підприємства "Агрінол ".

"Пономарьов і "Агрінол" контролюють Бердянськ, вони контролюють всю владу, і очевидно, має зв'язки в кримінальному світі. Бердянськ - маленьке місто, тих, хто наважується виступати проти влади - одиниці, і Олешко був одним з найактивніших і зухвалих", - написав Бутусов у соцмережі.

30 минут назад в Бердянске был застрелен Виталий Олешко, позывной "Сармат", доброволец батальона НГУ "Донбасс", участник...

Posted by Юрий Бутусов on Tuesday, July 31, 2018

Згідно із його даними, постріли були здійснені з мисливської рушниці.

За наказом першого заступника голови Національної поліції України В'ячеслава Аброськіна на території Запорізької і Донецької областей введено в дію оперативний план "Сирена".

Вибір редакції