Заступник Богатирьової дізнався про своє призначення з Інтернету

Дмитро Видрін не пов'язує своє призначення з можливими виборами.

Новопризначений заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Дмитро Видрін про своє призначення дізнався з Інтернету, знаходячись за кордоном.

"Новина про призначення була для мене досить несподіваною, - сказав він в інтерв’ю виданню "Коммерсант-Украина", додавши, що жодних співбесід з ним ніхто не проводив. - Останнім часом у мене були бесіди з президентом, під час яких я викладав свої скромні концептуальні напрацювання, - відносно нового формату стосунків з пострадянськими країнами і державами Східної Європи".

Видрін запевняє, що наразі він не пов'язаний з жодною політичною силою. Так, він повідомив, що більше року "не мав щастя спілкуватися з колегами по Партії вільних демократів". Крім того, він повідомив, що відмовився від посади директора Європейського інституту інтеграції й розвитку, ще "коли йшов в депутати".

Заступник секретаря РНБО не пов'язує своє призначення з можливими виборами. "Поки я ні з ким не говорив про вибори, у тому числі з президентом. Коло моїх обов'язків зараз визначається, але вони в основному будуть пов'язані з тими темами, які я піднімав в бесідах з президентом", - заявив заступник секретаря СНБО.

Видання зазначає, що про президента Віктора Ющенка Видрін відгукувався вельми невтішним чином. Так, в одному зі своїх інтерв'ю він заявив, що за весь час, поки Ющенко є президентом, може пригадати "лише два дійсно хороших вчинки" з його боку. "Перший - це коли Віктор Ющенко садив калину на схилах Дніпра. Другий - допомога в гасінні пожежі в Херсонської області. Пригадуєте, як Віктор Ющенко штовхав пожежну машину!" - говорив нинішній заступник секретаря СНБО в лютому цього року. Крім того, за словами Дмитра Видріна, "з 70-відсотковою вірогідністю" Віктор Ющенко "не вирішиться піти на другий термін", а "його можливими наступниками можуть стати дві людини: Арсеній Яценюк і Валерій Хорошковський".

Дмитро Видрін був призначений заступником секретаря РНБО 27 березня.

Видрін є директором "Європейського інституту інтеграції та розвитку". Раніше він був членом Блоку Юлії Тимошенко і депутатом Верховної ради від цієї політсили, проте пізніше став політичним опонентом Тимошенко і вийшов з БЮТ.

На минулих виборах до Верховної ради Видрін балотувався від "Партії вільних демократів", яку неформально очолює Михайло Бродський.

Читайте також:

Політолог Видрін став заступником Богатирьової

РНБО вирішить долю виробництва українських ракет

Ющенко "перетасував" РНБО під Огризка

Ющенко пропонує вдвічі скоротити кількість державних програм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: