Заступник Черновецького повечеряв за рахунок бізнесменів

Виконуючий обов’язки заступника голови КМДА Олександр Луцький за дорученням мера Леоніда Черновецького провів зустріч з 10 бізнесменами, які виділили на благодійність близько 70 тисяч доларів.


У прес-службі Київської міської державної адміністрації повідомили, що мер столиці направить ці кошти на допомогу знедоленим громадянам.

За вечерю із заступником Черновецького кожен бізнесмен заплатив 9 500 доларів.

За словами Луцького, подібні зустрічі проводяться з метою запобігання корупції у владних структурах та мають виключно консультативний характер, тобто жодні рішення на таких зустрічах не приймаються.

Заступник Черновецького сказав, що він говорив з бізнесменами про зміни у законі про будівництво. "Основні консультації, яких потребували підприємці, стосувались перехідних положень зазначеного закону. Ми відповіли в повному обсязі на всі запитання", - сказав Луцький.

"Це була перша зустріч, але не остання. Наступна відбудеться вже в новому році. Коли саме – поки що сказати важко. Швидше за все, як тільки набереться близько десяти бізнесменів, які будуть потребувати наших роз’яснень", – додав Луцький.

Вчора Черновецький заявив, що запроваджує в Києві платні прийоми чиновників мерії для поповнення бюджету міста. За його словами, будуть встановлені різні розцінки для прийомів різними посадовцями Київської міської державної адміністрації. Зокрема, щоб потрапити на прийом особисто до мера, необхідно буде заплатити не менш як 100 тис. доларів. Натомість мер обіцяє надавати швидку допомогу у вирішенні проблемних питань бізнесменів, які прийшли на зустріч.

Кошти планується витрачати на підтримку малозахищених верств населення столиці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: