Заступник генпрокурора Кузьмін на місці держдачі побудував "будиночок" під себе

Як з'ясувала "Українська правда", Ренат Кузьмін влаштував собі грандіозний маєток у державному комплексі відпочинку "Пуща Водиця".

У державному комплексі відпочинку "Пуща Водиця" знаходиться грандіозний маєток першого заступника генпрокурора Віктора Пшонки Рената Кузьміна, пише "Українська правда" у статті "З життя прокурорської еліти: маєток Рената Кузьміна".

За даними видання, у серпні 2008 року Державне управління справами (ДУС) президента Віктора Ющенка дозволило Кузьміну провести "реконструкцію з добудовою" дачі, яка надана йому в користування у комплексі відпочинку "Пуща Водиця".

ДУС дозволив саме "реконструкцію", оскільки в Державного управління справами немає акту на землекористування в "Пуща Водиці". І, за законом, там не може здійснюватися будівництво нових будинків, розповідав попередній президентський завгосп Ігор Тарасюк.

Водночас комплекс відпочинку "Пуща Водиця" офіційно відмовився надати "Українській правді" документи щодо такої дивної реконструкції будинку Кузьміна.

"Враховуючи, що запитувані документи містять конфіденційну інформацію та персональні дані про фізичних осіб, комплекс відпочинку "Пуща Водиця" Державного управління справами не має правових підстав поширювати зазначену в запиті інформацію", - ідеться у відповіді.

Ця відмова абсурдна, оскільки закон "Про доступ до публічної інформації" містить спеціальну обмовку - відповідно до частини 7 статті 6, "якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений", пише видання.

Сам будинок Кузьміна знаходиться на території не менше 700 квадратних метрів. Дах маєтку виконаний з кераміки. Для безперебійного енергопостачання біля будинку Кузьміна встановлено трансформатор.

Також цікаво, що цей будинок Кузьмін звів власним коштом. Інвестиційний договір означив розмір прокурорського внеску в цей об'єкт на рівні мільйона гривень.

Окрім того, інвестиційний договір дозволяє Кузьміну оформити приватну власність на новий великий будинок, зведений ним замість зруйнованої старої держдачі.

Утримання ж території державного комплексу відпочинку "Пуща Водиця", де стоїть і маєток прокурорського керівника, лише цього року коштуватиме 16 мільйонів гривень платникам податків.

Читайте також:

Кравчук: Янукович не хоче відбирати у чиновників держдачі

Стало відомо, хто з чиновників живе на держдачах Конча-Заспи та Пуща-Водиці

У слідства немає доказів умисного отруєння Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: