Заступник генпрокурора незаконно порушив кримінальну справу

Суд вирішив, що заступник генпрокурора Ренат Кузьмін незаконно порушив кримінальну справу проти адвоката, замішаного у справі про столичну землю.

Печерський районний суд Києва своїм рішенням встановив факт безпідставного порушення заступником генерального прокурора України Ренатом Кузьміним кримінальної справи.

Зокрема, в окремій постанові Печерського районного суду йдеться про винесену Кузьміним у березні постанови про порушення кримінальної справи стосовно заступника директора ТОВ "Історія міста", адвоката С. за ознаками злочину "фіктивне підприємництво".

Особливість цієї справи полягає в тому, що вона стосується великої земельної ділянки (понад гектар) у Печерському районі м.Києва, яку ще у 2007 року за рішенням Київради було продано ТОВ "Історія міста" за більш як 30 млн грн.

Розглядаючи за скаргою С. вказану постанову, суд встановив, що матеріали, на підставі яких Кузьмін порушив кримінальну справу, не містять достатніх даних, які б вказували на наявність у діях С. ознак вказаного злочину.

Суд також дійшов висновку, що постанова про порушення кримінальної справи не відповідає вимогам кількох статей Кримінально-процесуального кодексу.

У своїй окремій постанові суд зазначив, що кримінально-процесуальне законодавство допускає порушення кримінальної справи лише у випадках, коли є достатні дані, які вказують на наявність ознак злочину.

Про виявлені недоліки при порушенні кримінальної справи також доведено до відома генерального прокурора.

Читайте також:

Екс-суддя Зварич вимагає порушити справи проти заступників генпрокурора

Заступників генпрокурора усунули від найбільш резонансних справ

СБУ підозрює Медведчука та заступника генпрокурора в шпигунстві

СБУ визнала, що прослуховувала заступника генпрокурора

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: