Заступник генпрокурора: СБУ незаконно прослуховує "неугодних" політиків

Крім прослуховування, на переконання Рената Кузьміна, СБУ ще й понаставляла відеокамери у спальнях деяких можновладців.

Заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін впевнений, що Служба безпеки України "займається незаконним прослуховуванням провідних політиків країни".

Про це він сказав у інтерв'ю Комсомольській правді.

"СБУ в режимі онлайн слухає всіх неугодних владі політиків. Слухають за сфальсифікованими справами і документами, а деяких - взагалі без санкцій", - заявив заступник генпрокурора.

"Можу застерегти шановних політиків: майте на увазі, вас прослуховують, а у ваших спальнях часом стоять відеокамери. І як потім будуть використовувати ці фільми, ви не можете собі уявити. А вибори незабаром! Висновок простий!", - заявив Кузьмін.

Він заявив, що і сам є потерпілим у справі про прослуховування.

"Слухало мене за сфальсифікованими матеріалами Головне управління К, яким керує заступник голови СБУ Тиберій Дурдинець. Прокурорська перевірка за моєю заявою встановила, що відносно мене незаконно завели так звану "СКП" - "Справу контррозвідувальної перевірки", - сказав Кузьмін.

"Справа в тому, що, на думку підрозділу Дурдинця, я працюю із секретними документами поза режимною установою, вдома, в ресторані. А з огляду на те, що я спілкуюся з різними людьми, у тому числі з іноземцями, - мене підозрюють у шпигунстві", - розповів чиновник.

"Але я не є носієм секретів! Мій допуск до секретних документів закінчився ще в 2006 році, а нового я не одержував – і просто фізично не міг нічого секретного виносити з роботи, тому що не маю до цього ніякого відношення", - запевнив Кузьмін.

Він впевнений, що "була команда "слухати заступника генпрокурора Кузьміна".

"Після того як все це виявили, була заведена кримінальна справа за фактом втручання в моє особисте життя та почалося розслідування цього злочину", - розповів він.

"Голова Київського апеляційного суду незаконно міняє підсудність і відправляє справу у Святошинський суд Києва. Той після розгляду - знову в Апеляційний. Той знову у Святошинський - і так протягом місяця", - зазначив Кузьмін.

"Голова Апеляційного суду розумів, що робить. Він знає, що, у випадку розслідування моєї справи, по ланцюжку почнуть вилучати справи по інших політиках, санкції на прослуховування яких він давав. От слідство і блокується", - впевнений заступник генпрокурора.

Нагадаємо, 17 березня керівник СБУ Валентин Наливайченко подав президенту Віктору Ющенку проект указу про звільнення Тиберія Дурдинця.

Читайте також:

Москаль пропонує обмежити дозвіл на прослуховуванння

Наливайченко звільнив свого скандального заступника

Інтернет-ЗМІ скаржаться на тиск з боку СБУ

Заступник генпрокурора звинуватив СБУ в незаконному прослуховуванні його телефона

Кільчицька: Луценко прослуховує всі мої телефони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: