Заступник генпрокурора звинуватив СБУ в незаконному прослуховуванні його телефона

Ренату Кузьміну стало відомо, що СБУ в січні 2008 року порушила проти нього контррозвідувальну справу.

Заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін у рапорті до генпрокурора Олександра Медведька заявив про незаконне прослуховування його телефонних розмов.

Як ідеться у документі, Кузьміну стало відомо, що СБУ в січні 2008 року порушила проти нього контррозвідувальну справу і протягом року - аж до грудня проводилися оперативно-розшукові заходи, у тому числі й такі, що обмежують права людини.

Підставою для заведення цієї справи стало нібито порушення Кузьміним режиму роботи з таємними документами, а саме робота з таємними документами за межами режимної установи – Генеральної прокуратури.

"Вказані підстави надумані та незаконні, і постанова про заведення контррозвідувальної справи фальсифікована", - зазначається в рапорті.

Заступник генпрокурора також наголошує, що мав зустріч з в.о. голови СБУ Валентином Наливайченком, який у розмові підтвердив той факт, що така кримінальна справа була порушена і проводилися оперативні заходи, в тому числі незаконне прослуховування телефонних розмов.

При цьому сам Наливайченко стверджує, що він до цих дій не причетний і в цьому винні його підлеглі, а саме Тиберій Дурдинець.

Кузьмін також заявляє, що працівники Першого управління СБУ на підставі сфальсифікованих документів в Апеляційному суді Житомирської області отримали дозвіл на проведення щодо нього оперативно-технічних заходів. "Таким чином, працівники СБУ незаконно підробили постанову про заведення контррозвідувальної справи, подання до Апеляційного суду Житомирської області про надання дозволу на проведення оперативно-технічних заходів", - зазначається в документі.

Кузьмін просить генпрокурора провести перевірку цих фактів і порушити кримінальну справу щодо заступника голови СБУ Тиберія Дурдинця і безпосередньо проти керівництва СБУ та деяких рядових працівників СБУ.

Крім того, він просить ці документи направити президенту Віктору Ющенку, голові Верховної ради Володимиру Литвину та голові комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони Анатолію Гриценку.

Читайте також:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: