Заступник глави СБУ позивається до Ситника через скандал довкола реклами в метро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У суді Демчина хоче захистити свою честь і гідність.

Перший заступник глави СБУ Павло Демчина подав позов до суду щодо захисту честі і гідності проти директора НАБУ Артема Ситника.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Приводом стали безпідставні заяви пана Ситника на комітеті Верховної Ради з питань запобігання корупції. Він звинуватив мене у причетності до інформаційної кампанії, направленої проти нього", — пояснив Демчина.

Окрім цього, заступник глави СБУ заявив, що готовий піти у відставку, якщо суд підтвердить звинувачення НАБУ у незаконному збагаченні.

Раніше реклама на ескалаторах рясніла світлинами Артема Ситника, який обіцяє викривати корупціонерів на засіданні парламентського комітету. Керівник НАБУ і справді раніше обіцяв з'явитися зі звітом. Утім, жодної реклами цієї події бюро не замовляло. У київському метрополітені запевняють - не мають до реклами жодного стосунку. Київреклама від неї також відхрестилася. Своєю чергою Ситник звинуватив фігуранта розслідувань НАБУ Павла Демчину у цій "провокації проти бюро".

ВідеоНАБУ відхрестилося від реклами зі світлинами Артема Ситника у метро

Реклама на ескалаторах рясніє світлинами Артема Ситника, який обіцяє викривати корупціонерів на засіданні парламентського комітету. Керівник НАБУ і справді раніше обіцяв з'явитися зі звітом. Утім, жодної реклами цієї події бюро не замовляло. У київському метрополітені запевняють - не мають до реклами жодного стосунку. Київреклама від неї також відхрестилася. 

НАБУ відхрестилося від реклами зі світлинами Артема Ситника у метро

Залиште свій коментар

Вибір редакції