Заступник голови Харківської облради заразився коронавірусом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Володимира Скоробагача розвинулась пневмонія.

У заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача 23 березня аналіз на новий коронавірус COVID-19 дав позитивний результат.

Про це повідомляє KHARKIV Today з посиланням на його прес-секретарку Вікторію Петрухіну.

За її словами, аналізи на коронавірус, відправлені в одну з лабораторій у Німеччині, дали позитивний результат. 

У Володимира Скоробагач пневмонія, він перебуваєв одній з лікарень Києва. На стаціонарному лікуванні також дружина Володимира Скоробагач, Вікторія.

На питання, у кого ще з родичів заступник голови Харківської облради підтвердили коронавірус, Петрухіна сказала: "мені відомо тільки про дружину".

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Лікарі швидкої тестуватимуть на коронавірус лише в екстрених випадках - Ляшко

Лікарі швидкої тестуватимуть на коронавірус лише в екстрених випадках. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко. Тож попросив даремно відповідні бригади додому не викликати. І заспокоїв, що експрес-тестів для виявлення COVID-19 нині вистачає. Більше про коронавірус в Україні 

Лікарі швидкої тестуватимуть на коронавірус лише в екстрених випадках - Ляшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції