Заступник голови Вищого адмінсуду зробив дублікат гербової печатки

Заступник керівника ВАСУ обзавівся дублікатом гербової печатки і оголосив оригінал втраченим. Глава ВАСУ погрожує підлеглому кримінальною справою.

Перший заступник голови Вищого адміністративного суду України Микола Сірош отримав другу печатку ВАСУ. Таким чином, керівник ВАСУ та його заступник обзавелися власними печатками суду, який є головним при оскарженні справ, пов’язаних з виборами.

Про це повідомив сьогодні в ході прес-конференції голова Верховного суду України Василь Онопенко.

За словами Онопенка, ця печатка ідентична тій, яка залишилася у колишнього голови суду Олександра Пасенюка. Онопенко підкреслив, що був складено акт про те, що Пасенюк не передає печатку Сірошу і ця печатка визнана втраченою.

Онопенко наголосив, що Сірошу друга печатка видана органами міліції у законному порядку. "Друга печатка виготовлена. Сірош її тримає. Він її тримає у сейфі", - наголосив Онопенко.

Також він зазначив, що жоден державний орган не буде приймати документи від Вищого адмінсуду, на яких стоїть підпис Олександра Пасенюка.

Нагадаємо, 12 січня в "Урядовому кур'єрі" було опубліковано повідомлення першого заступника голови ВАСУ Миколи Сіроша про втрату гербової печатки ВАСУ та визнання її недійсною.

В той же день інформація про втрату гербової печатки була спростована в.о. голови ВАСУ Олександром Пасенюком. Крім того, за його словами, заяви про те, що печатка загублена, є провокативними.

Він повідомив, що якщо буде виготовлена нова гербова печатка суду, вона буде фальшивою. Пасенюк у такому разі подасть звернення до Генеральної прокуратури з проханням порушити кримінальну справу.

Читайте також:

Луценко розповів, що Вищий адмінсуд наказав зробити нову гербову печатку

СП вимагає порушити кримінальну справу через втрату печатки Вищого адмінсуду

"Втрачена" печатка Вищого адмінсуду знайшлася у його глави

Вищий адміністративний суд України загубив гербову печатку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: