Заступник мера Києва пишається, що працював в КДБ

Олександр Попов зізнався, що багато чому навчився, коли працював у КДБ, і багато навичок йому стали в нагоді у житті.

Перший заступник голови КМДА Олександр Попов пишається тим, що працював у КДБ.

"Я пишаюся тим, що я працював у Комітеті державної безпеки. Мені ця служба багато чого в житті дала, я дуже багато чому навчився. Тому що кадри в той час готувалися на високому рівні. І мені дуже багато чого стало в нагоді у житті з того, чому мене навчили ", - сказав Попов, коментуючи інформацію про свою діяльність у сфері державної безпеки.

Він додав, що в комітеті займався питаннями, пов'язаними із зовнішньоекономічною діяльністю. За словами Попова, він звільнився зі служби в 1993 році.

Нагадаємо, в лютому 2007 року, екс-заступник мера Києва Ірена Кільчицька тепло відгукнулася про свою роботу в КДБ. На питання про те, чи допомогла їй ця робота в подальшому працевлаштуванні, Кільчицька сказала:

"Робота в СБУ (тоді КДБ) ніколи мені не заважала - це однозначно. Крім цього, багато навичок (підозрілість, аналіз ситуації), яких я там набула, дуже позитивно позначилися на моїй життєвій позиції".

До речі, у січні цього року в Києві з'явився музей КДБ, експонати якого демонструють становлення спецслужби, що відповідає за безпеку державних високопосадовців, з часів Київської Русі і до наших днів.

Читайте також:

Попов подбає про розвиток Києва до 2025 року

Черновецький радиться з астрологами, коли ходити на роботу

Попов: довірливого Черновецького просто використовували

Історія з грифом "Секретно": Кухня антисемітизму від КГБ-2

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: