Заступник міністра соцполітики пояснив, що робити українцям, яких помилково позбавили субсидії

У травні відбувається процедура перевизначення права отримання субсидії на наступний період.

Заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко пояснив, що робити українцям, яких помилково позбавили субсидії і вони через карантинні обмеження не можуть потрапити до органів соцзахисту.

Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

На запитання від пенсіонерки Людмили Солтанової-Александрович зі Львова: "Я пенсiонерка. Мiй син-iнвалiд отримує соціальну допомогу. 26 травня я отримала повідомлення, де написано, що у мене "борг", тому знiмають субсидiю. Я вирiшила показати соцiальному захисту усi зiбранi чеки, де вказано, що я вчасно оплачую, однак у зв'язку з карантином охорона до них мене не впустила. I тепер я не можу довести, що сплачувала за квитанціями", Віталій Музиченко відповів, що у такому випадку до органу соціального захисту потрібно звертатися письмово.

"Звернутися до органу соцзахисту населення письмово - написати заяву і надіслати її поштою. Орієнтовно до десяти днів. Якщо протягом цього часу відповіді не має, то треба з'ясовувати, на якому етапі розгляду конкретний документ"
пояснив заступник міністра соціальної політики

Віталій Музиченко також зазначив, що у травні відбувається процедура перевизначення права отримання субсидії на наступний період і наразі вивчається, чи оплачував отримувач субсидії комунальні послуги чи ні.

"Тобто постачальники послуг надають інформацію управлінням соцзахисту про наявність простроченої заборгованості. Бувають ситуації, коли ця інформація не відповідає дійсності. За нашими даними, понад 95% одержувачів субсидій - це добропорядні платники, які не мають жодних боргів. Але, якщо одержувач субсидій добропорядно сплачував комунальні послуги, а постачальник вимагає щось ще сплатити і подає про це інформацію в управління соцзахисту, тоді враховуючи карантинні обмеження щодо особистого прийому, копії документів необхідно направити поштою на адресу управління соцзахисту. Це не буде перепоною для отримання субсидій", - додав заступник міністра.

Нагадаємо, раніше міністерка соціальної політики Марина Лазебна запевнила, що карантинна тисяча гривень пенсіонерам не вплине негативно на отримання субсидії. Як повідомлялося, 23 квітня Пенсійний фонд України спрямував на виплату одноразової грошової допомоги 9,9 мільярдів гривень. 

Відео Віталій Музиченко: як надаватимуть субсидії під час карантину

Як скористатися правом на державну допомогу та що робити, якщо її отримати не вдалося? Ми запитали в заступника міністра соцполітики Віталія Музиченка.

Віталій Музиченко: як надаватимуть субсидії під час карантину

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів