Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заступник секретаря РНБО пояснив, чому вирішив взяти на поруки Павловського

Заступника міністра оборони підозрюють у розтраті.

Заступник секретаря РНБО Олег Гладковський  вирішив взяти на поруки підозрюваного у розтраті заступника міністра оборони Ігоря Павловського, бо той зарекомендував себе як "свідомий громадянин і досвідчений фахівець".

Про це Гладковський сказав Українській правді.

ВідеоСуд обрав запобіжний захід заступнику міністру оборони Павловському

Заступник секретаря РНБО очолює Міжвідомчу комісію з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю і Міжвідомчу комісію з питань оборонно-промислового комплексу при РНБО. До складу обох комісій входить і Павловський, тож, за словами Гладковського, їм часто доводилося спілкуватися.

"Можу відверто сказати, що генерал Павловський зарекомендував себе як свідомий громадянин і досвідчений фахівець у сфері "оборонки". При цьому свій значний досвід він отримав не в кабінеті, а безпосередньо в зоні проведення бойових дій на Сході України", - сказав Гладковський.

Він додав, що востаннє спілкувався із Павловським за день до його затримання, і вирішив взяти генерала на поруки, щойно стало про це відомо.

"Він завжди займав активну позицію і стояв на захисті державних інтересів під час здійснення закупівлі та розробки військової техніки та озброєння. Більше того, завдяки його знанням, формування державного оборонного замовлення здійснювалося з максимальним врахуванням потреб ЗСУ, у тому числі підрозділів, які задіяні для проведення АТО", - переконує Гладковський.

Сам заступник секретаря РНБО ствержує, що нічого не знає про діяльність компанії "Трейд Коммодіті", не знає, з ким вона пов’язана і чим займалася.

ВідеоФірма, задіяна у багатомільйонних оборудках з Міноборони, розташована у звичайній хрущівці

Нагадуємо, 11 жовтня 2017 року детективи НАБ України під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснили низку обшуків, в результаті яких за підозрою у причетності до злочину під час закупівлі палива затримали двох посадовців Міноборони. Досудове розслідування за цими фактами детективи НАБУ розпочали у вересні 2016 року. 

Затриманий заступник міністра оборони Степана Полторака Ігор Павловський та директор Департаменту держзакупівель Володимир Гулєвич.  Слідством було встановлено, що співробітники Міністерства оборони України за попередньою змовою з представниками комерційного підприємства домовилися про закупівлю пального за безпідставно завищеною  ціною, що призвело до розтрати державних коштів у сумі понад 149 мільйонів гривень.   

Залиште свій коментар

Вибір редакції