Заступник Табачника : Ющенко встиг виростити "помаранчеве покоління"

Чиновник впевнена, що захисникам інтересів російської мови в Україна "заспокоюватися зарано", оскільки на них очікують "серйозні випробування".

За час правління Віктора Ющенка в Україні вдалося виростити молоде покоління, що сповідує принципи "помаранчевої ідеології".

Про це на відкритті фестивалю Велике російське слово в Ялті заявила заступник міністра освіти і науки України Ірина Зайцева.

"Нам украй рано заспокоюватися", - звернулася вона до учасників фестивалю.

"За ці п'ять років сформувалося покоління, багато представників якого не розділяють тих цінностей, про які ми з вами тут говоримо. На жаль, ми багато що втратили за цей час, тому належить докласти немало зусиль для того, щоб утілити в життя домовленості двох міністрів освіти - українського і російського, підписані 17 травня і, звичайно, нас чекає серйозна планомірна і складна робота", - визнала Зайцева.

Наступного дня під час круглого російсько-українського столу, який проходив в Лівадійському палаці, Зайцева знову підкреслила, що захисників російської мови в Україні "чекають серйозні випробування, і заспокоюватися зарано".

В той же час, безперечними успіхами нового міністра чиновник вважає відміну зовнішнього незалежного тестування виключно українською мовою, а також відновлення роботи секції російської мови і літератури Малої Академії наук з наступного навчального року.

Нагадаємо, 6 червня в Ялті стартував Міжнародний фестиваль "Велике російське слово", спрямований на популяризацію російської мови.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, спікер Держдуми Борис Гризлов, голова Ради Федерації Сергій Миронов, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров і голова Верховної ради Володимир Литвин надіслали вітання учасникам міжнародного форуму.

Мєдвєдєв назвав цей фестиваль "справжнім святом для тих, хто розділяє гуманітарні цінності російської культури".

Читайте також:

БЮТ збирається відправити Табачника у відставку за "шизофренію"

Мєдвєдєв привітав зі святом "Велике російське слово" у Криму

Заступника Табачника, який назвав студентів "бидлом", вимагають відправити у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: