Заступник Табачника запевнив, що його дочка завжди перемагала в олімпіадах

За словами Євгена Сулими, його дочка Валерія перемагала "при міністрах освіти та науки Станіславові Ніколаєнко, Івані Вакарчуку, міністру Дмитру Табачнику".

Перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Сулима відкинув підозри у використанні адмінресурсу на користь своєї доньки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що донька заступника міністра освіти Валерія Сулима виграла три олімпіади в абсолютно різних сферах знань

"Валерія з другого класу брала участь у шкільних олімпіадах і завжди перемагала", - запевнив сам Сулима

Він також зазначив,  що його дочка ставала переможницею в різних тематичних олімпіадах "при міністрах освіти та науки Станіславові Ніколаєнко, Івані Вакарчуку, міністру Дмитру Табачнику".

Крім того, Сулима повідомив, що його дочка стала чемпіонкою світу зі спортивних бальних танців у Пекіні, коли міністром у справах сім'ї та молоді був Юрій Павленко.

"Більше 4-х мільйонів дітей щорічно беруть участь у конкурсах, турнірах, олімпіадах всіх рівнів і багато з них стають переможцями декількох відразу і з різних навчальних дисциплін. Тільки в гімназії на Березняках у Києві, де вчилася Валерія, таких дітей двоє, які протягом усіх шкільних років демонстрували високі знання і активно брали участь в учнівських олімпіадах", - підкреслив заступник міністра.

Сулима був призначений на посаду першого заступника міністра освіти і науки молоді та спорту України у грудні 2010 року.

Читайте також:

Організовану Табачником олімпіаду виграла донька його заступника

Табачник: США штовхають Україну до екваторіального дебілізму

Табачник уріже кількість вузів у 10 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: