Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заступника Чубарова кримські окупанти перевели в статус обвинуваченого через інтерв'ю

Умерова звинуватили у публічних закликах до вчинення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФ.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров став обвинувачуваним у справі, ініційованою російськими окупантами в Криму.

Про це повідомив перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял у Facebook.

Умерова звинуватили у "публічних закликах до вчинення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, зроблених із використанням телекомунікаційних мереж (включаючи інтернет)".

Так, приводом стало його інтерв'ю на каналі ATR від 19 березня, а також розміщення запису на YouTube.

Слідчому не сподобалися слова про те, що "треба змусити Росію вийти з Криму, Донбасу й Луганська", й створити національну автономію кримських татар, тож він постановив притягнути Умерова як обвинувачуваного у кримінальній справі за ч. 2 ст. 280.1 Кримінального Кодексу РФ.

Нагадаємо, 12 травня Федеральна служба безпеки Росії затримала заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Слідчий ФСБ вручив Умерову підписку про невиїзд.

Його підозрювали у здійсненні публічних закликів на змінення територіальної цілісності Росії та закидали екстремізм. У цей же день у Бахчисараї затримали ще чотирьох кримських татар після обшуку в їхніх будинках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції