Заступник мера Дніпропетровська живе на мільйонні дивіденди

Не маючи ні власного житла, ні автотранспорту, на відсотки і дивіденди заступник мера Дніпропетровська отримав 4 800 000 грн за 2010 рік.

Перший заступник мера Дніпропетровська Ігор Циркін задекларував себе мільйонером. При цьому, відповідно до декларації про доходи, він не має ні власного житла, ні авто.

Згідно з декларацією про доходи Ігоря Циркіна, чиновник на утримання невизначеного в декларації рухомого і нерухомого майна у 2010 р. витратив 32 000 грн, або по 2500 грн на місяць.

Крім цього, за оренду чогось, Циркін платить 43 000 грн на рік. За таку суму можна зняти, наприклад, квартиру без особливих претензій для сім'ї з чотирьох осіб у центральній частині міста.

Не маючи ні власного житла, ні автотранспорту, на відсотки і дивіденди заступник мера Циркін отримав 4 800 000 грн за минулий рік.

Разом з тим оренда не вказаної землі принесла заступнику мера 16 500 грн за рік і "збагачує" чиновника на 1 500 грн на місяць. Це становить суму, що перевищує половину зарплати чиновника на місяць, тобто 2 800 грн.

Однак зарплата держслужбовця в сітці загальних доходів Циркіна складає суму, меншу в 1700 разів від загальної суми його доходів.

Читайте також:

Син Януковича задекларував квартиру в Києві і будинок в Донецьку

ЗМІ з’ясували, в яких квартирах мешкають Янукович і Азаров

Янукович за рік збільшив свої доходи вчетверо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: