Заступника мера Вишневого за 2,5 млн хабара посадили на 10 років

Володимира Стужука за отримання хабара в сумі 2,5 мільйона гривень засудили до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Броварський міськрайонний суд засудив першого заступника мера Вишневого Києво-Святошинського району Володимира Стужука за отримання хабара в сумі 2,5 мільйона гривень до 10 років ув'язнення.

Стужук стверджує, що узяв гроші не як хабар, а щоби лише віднести їх нотаріусу. Мовляв, дві бізнес-стурктури не могли домовитися про продаж землі, а чиновник хотів їм допомогти.

Суд цьому не повірив. Чиновника засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна і з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, строком на 3 роки.

На даний час готується апеляція на вирок з мотиву м'якості призначеного йому покарання та незастосування судом додаткового покарання у вигляді позбавлення 9 рангу 5 категорії державного службовця.

Як відомо, Стужука затримали 18 вересня 2009 року відразу після одержання частини хабара в сумі 2,5 мільйона гривень. Його начальник, з яким обмивали оборудку, на суд не прийшов. Сам Стужук суду подякував за те, що відчув себе "ворогом народу", як колись його діди.

Читайте також:

Українські медики отримують 90% доходу з хабарів

Дружина заммера Вишневого, якого спіймали на хабарі, влаштувала у суді бійку

Кожен четвертий житель Землі за останній рік давав хабар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: