Заступника мера Вишневого за 2,5 млн хабара посадили на 10 років

Володимира Стужука за отримання хабара в сумі 2,5 мільйона гривень засудили до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Броварський міськрайонний суд засудив першого заступника мера Вишневого Києво-Святошинського району Володимира Стужука за отримання хабара в сумі 2,5 мільйона гривень до 10 років ув'язнення.

Стужук стверджує, що узяв гроші не як хабар, а щоби лише віднести їх нотаріусу. Мовляв, дві бізнес-стурктури не могли домовитися про продаж землі, а чиновник хотів їм допомогти.

Суд цьому не повірив. Чиновника засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна і з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, строком на 3 роки.

На даний час готується апеляція на вирок з мотиву м'якості призначеного йому покарання та незастосування судом додаткового покарання у вигляді позбавлення 9 рангу 5 категорії державного службовця.

Як відомо, Стужука затримали 18 вересня 2009 року відразу після одержання частини хабара в сумі 2,5 мільйона гривень. Його начальник, з яким обмивали оборудку, на суд не прийшов. Сам Стужук суду подякував за те, що відчув себе "ворогом народу", як колись його діди.

Читайте також:

Українські медики отримують 90% доходу з хабарів

Дружина заммера Вишневого, якого спіймали на хабарі, влаштувала у суді бійку

Кожен четвертий житель Землі за останній рік давав хабар

Відео10 років із конфіскацією для чиновника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: