Заступника мера Зіміна ще не звільнено

КМДА спростовує інформацію про звільнення заступника її голови Сергія Зіміна. Іван Салій вважає своє звільнення помилкою мера.

Сергій Зімін
Леонід Черновецький поки що не підписав указ про звільнення свого заступника Сергія Зіміна.
У Київській міській державній адміністрації спростовують інформацію про звільнення заступника голови КГГА Сергія Зіміна.

Як повідомили УНІАН в прес-службі КМДА, нині голова Київської міськдержадміністрації Леонід Черновецький відповідного розпорядження не підписав. Але водночас мер столиці звернувся з офіційним документом щодо Сергія Зіміна до Кабінету міністрів України, оскільки його звільнення вимагає узгодження в уряді.

Що ж до виконувача обов`язки заступника голови КМДА Івана Салія, який одночасно є радником мера з транспортних питань, то в прес-службі зауважили, що, оскільки рішення про його звільнення не вимагає узгодження з Кабміном, відповідне розпорядження підписано Леонідом Черновецьким. У ньому наголошено, що Івана Салія звільнено в зв`язку з перерозподілом повноважень заступників голови КМДА.

Натомість сам Звільнений виконувач обов'язків заступника голови Київської міської державної адміністрації Іван Салій вважає своє звільнення мером Києва Леонідом Черновецьким його кадровою помилкою. Про це Салій сказав журналістам, відповідаючи на запитання „Українських Новин”. "Я думаю, що Леонід Михайлович допустив чергову кадрову помилку й політичну", - сказав він.

Зі слів Салія, про його звільнення йшлося після того, як він заявив про своє рішення перейти з депутатської групи "Громадський захисник" у Київській міській раді до фракції Партії регіонів. Салій пояснив свій перехід до фракції ПР тим, що йому треба опиратися на якусь політичну силу. "Тому що попереду бюджетний рік, і попереду треба буде визнати певне бюджетне банкрутство цього року, адже за підсумками роботи 9 місяців ми зрозуміємо, що місто зовсім не процвітає", - підкреслив Салій.

Він зауважив, що міський транспорт, а також енергетичні підприємства мають потребу в коштах, які раніше виділялися їм за рахунок перевиконання міськбюджету, тоді як 2007 року жодногоперевиконання, зі слів Салія, немає.

Крім того, він повідомив, що формальною причиною його звільнення названо його некомпетентність, а також наведено норми закону про корупцію. Разом з тим Салій зауважив, що його досвід і вік дозволяють йому не боятися цього звільнення й що він має намір щодня з'являтися в Київраді та працювати як депутат. "Леонід Михайлович вирішив, щоб я ввійшов у книгу рекордів Гінеса і в 4 раз, і в 5 повернувся в Київ", - наголосив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: