Заступника Табачника, який назвав студентів "бидлом", вимагають відправити у відставку

За словами учасників акції, заступник міністра повинен піти у відставку, бо подібні висловлювання неприпустимі для державного службовця.

Громадські активісти вимагають відставки заступника міністра освіти і науки Петра Куликова, який назвав студентів "бидлом".

Як повідомили в Українській інформаційній службі, 4 червня під стінами Міністерства освіти і науки відбувся перфоманс за участю громадських активістів – студентів, аспірантів, літераторів, - метою якого було відправити тролейбусом "на захід" Куликова, який під час акції протесту проти міністра освіти Дмитра Табачника 31 березня в коментарі телеканалу СІТІ обізвав студентів, які зібралися на мітинг, "бидлом".

За словами учасників сьогоднішньої акції, заступник міністра повинен піти у відставку, бо подібні висловлювання неприпустимі для державного службовця.

Сама акція полягала в тому, що її учасники брали заздалегідь виготовлені one way tickets (квитки в один кінець) із зображенням Куликова, і під "Марш слов'янки" (натяк на показне слов'янофільство патрона Куликова Табачника) сідали з ним в маршрутки або чіпляли ззаду до тролейбусів, які відбували в напрямку КПІ.

"Акція має символізувати від'їзд пана Куликова зі свого нинішнього місця роботи, іншими словами – його відставку, яку всі студенти, яких образив у своєму коментарі заступник Табачника, вимагають", - сказав громадський активіст Євген Золотарьов.

"Ми підготували судовий позов з приводу висловлювань пана Куликова і в понеділок передамо його до Оболонського районного суду", - додав студент Київського національного економічного університету Тарас Мокляк.

Як зазначили в Українській інформаційній службі, на той момент, коли акція досягнула своєї кульмінації, до МОН під'їхав і сам Куликов. Його відразу обступили мітингувальники, вимагаючи пояснити, що він мав на увазі, називаючи студентів "бидлом". Попри вимоги публічно вибачитися, заступник міністра сказав, що робити цього не буде і знову повторив свою фразу двомісячної давнини: "Ті, хто стояв на підтримку Табачника - то справжні студенти, а всі інші, хто тут був - то бидло".

"Куликов має вибачитися за свої слова, якщо, звичайно, у нього є хоч крапля гідності. Якщо ні, то ми через суд або шляхом масових протестів змусимо цю людину піти у відставку, змусимо понести справедливе покарання", - резюмував по закінченні заходу співкоординатор "АнтиТабачної Кампанії" Сергій Пархоменко.

Читайте також:

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

Табачник: підручники не повинні складатися з позицій "загубленого в горах племені"

Табачник уріже вивчення української літератури в школах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: