Заступника Тягнибока викликали на допит в міліцію за акцію проти ЧФ Росії

ВО "Свобода" розцінює допит, як спробу залякування та вчинення тиску на представників партії за позицію стосовно перебування російського флоту в Криму.

Заступника голови Всеукраїнського об‘єднання "Свобода", журналіста Андрія Мохника викликали на допит у карний розшук МВС за акцію протесту проти ратифікації угоди по пролонгації договору про перебування Чорноморському флоту РФ в Криму.

"Підставою для виклику стало те, що 27 квітня Андрій Мохник був одним із організаторів мирної акції протесту проти ратифікації зрадницької угоди Януковича щодо продовження терміну перебування на території України Чорноморського флоту РФ", - сказано в повідомленні прес-служби ВО "Свобода".

ВО "Свобода" розцінює допит як "спробу залякування, вчинення політичного та морального тиску на одного з лідерів "Свободи" у зв‘язку з активною і безкомпромісною позицією об‘єднання по відношенню до влади".

"Ця подія, безперечно, є однією з ланок ланцюга українофобської політики режиму Януковича, для якого кожна людина, котра розмовляє українською, поважає Конституцію і закони України, захищає незалежність і суверенітет держави - є небезпечним злочинцем", - заявляє "Свобода".

"Фактично сьогодні для режиму Януковича злочинцем став кожен українець", - вважає об'єднання, лідером якого є Олег Тягнибок.

"Свобода" зазначає, що раніше Центр громадських зв‘язків ГУ МВС у Києві звинуватив журналістів і громадських діячів, зокрема й Мохника, у використанні нецензурної лайки та погромі виставки в "Українському домі".

"Ми не здивуємося, якщо і цього разу МВС заявить про те, що саме Андрій Мохник застосовував сльозогінний газ та бив гумовими кийками мирних демонстрантів", - заявило об'єднання.

Нагадаємо також, що під час акції протесту 27 квітня правоохоронцями був затриманий голова Тернопільської обласної ради, член ВО "Свобода" Олексій Кайда. Пізніше він був звільнений.

Читайте також:

Міліція затримала голову Тернопільської облради за протести в Києві

Міліція почала затримувати опозиціонерів під ВР

Тягнибок знайшов спосіб зірвати ратифікацію угоди щодо ЧФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: