Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Замість Гладковського: заступником секретаря РНБО став екс-кандидат у президенти полковник Кривонос

Звільненого з посади заступника секретаря РНБО Гладковського замінить екс-кандидат в президенти, полковник Кривонос.

Екс-кандидат в президенти полковник Сергій Кривонос, який знявся з виборів на користь Петра Порошенка, призначений заступником Секретаря РНБО України замість звільненого Олега Гладковського.

Про це йдеться на офіційній сторінці президента України Петра Порошенка у Facebook.

Президент повідомив, що підписав указ про призначенння і новий секретар, невдовзі стане до виконання своїх обов'язків.

"Буквально зараз є величезний суспільний запит на це призначення. Я хочу поручити Вам, щоб Ви відповідали в апараті ради РНБО за переозброєння ЗСУ та інших силових підрозділів, за питання іншого військового співробітництва та взаємодії з НАТО", - звернувся до новообраного заступника секретаря РНБО Порошенко.

Раніше президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секратаря Ради національної безпеки і оборони України. 

Це відбулося після резонансної першої частини розслідування щодо корупції в оборонній сфері України, до якої ймовірно причетний сам Гладковський, його син, керівники оборонних підприємств та низка інших осіб. 

ВідеоГладковського звільнили з посади першого заступника секретаря РНБО

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким усунув Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. І сталося це через тиждень після гучного скандалу про розкрадання в оборонній галузі. 

Гладковського звільнили з посади першого заступника секретаря РНБО

Залиште свій коментар

Вибір редакції