Засуджених у Венесуелі українців перевезуть відбувати покарання на батьківщині

Двоє укранських громадян повернуться на батьківщину з Венесуели, де вони засуджені за траспортування наркотиків.

Міністерство юстиції забезпечило необхідні умови для повернення в Україну двох українських громадян, засуджених у Венесуелі за транспортування наркотиків.

"Громадяни будуть повернуті в Україну на підставі Конвенції 1983 для продовження відбування покарання ... Всі практичні питання з перевезення зазначених осіб з Венесуели в Україні через територію Франції будуть координуватися Укрбюро Інтерполу", - підкреслив міністр Олександр Лавринович.

Він зазначив, що дозвіл на транзит українських засуджених через Францію Міністерство юстиції і свобод Французької Республіки надало 23 грудня поточного року. Міністерству внутрішніх справ України доручено узгодити із зовнішньополітичним відомством Венесуели і з компетентними органами французької сторони терміни і порядок передачі українським правоохоронцям засуджених українців і провести процедуру їх передачі.

Як відомо, двоє членів екіпажу, громадян України, судна "B Atlantic" було затримано 13 серпня 2007 року в порту "Маракайбо" (Венесуела) за підозрою в причетності до незаконного перевезення 128 кілограм наркотиків - кокаїну. У серпні поточного року їх засудили в Венесуелі на 9 років. У жовтні Венесуела дала згоду на передачу їх в Україні для подальшого відбування покарання.

Читайте також:

Глави МЗС України та Венесуели обговорили умови екстрадиції українських моряків

Ув'язнені у Венесуелі українські моряки бояться не дожити до екстрадиції

Українських моряків посадили до найкривавішої тюрми Венесуели

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: