Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Засуджений екс-голова Полтавської ДАІ переховується у Криму

Зафіксовано чотири факти отримання неправомірної вигоди.

Колишній начальник управління Державтоінспекції Полтавської області Петро Блажівський, засуджений до 7 років позбавлення волі за хабарництво, переховується від вироку в окупованому Криму.

Про це йдеться у рішенні Октябрського районного суду Полтави.

У тексті рішення йдеться, що зафіксовано чотири факти отримання Блажівським неправомірної вигоди від різних осіб. Усі ці випадки сталися у грудні 2014 року. Перший випадок припав на 22 грудня, коли екс-голова ДАІ отримав хабар у розмірі 1500 доларів шляхом вимагання у начальника Центру надання послуг, пов’язаних із використанням автомобілів міста Миргорода. Другий факт зафіксовано вже 26 грудня. Тоді він отримав 4000 доларів від свого ж заступника за прихильне ставлення і можливість далі працювати у ДАІ.

Ще два факти були пов’язані з отриманням неправомірної вигоди від начальника Центру надання автомобільних послуг міста Кременчука та іншого співробітника Державтоінспекції. Всього Блажівський незаконно отримав 10,5 тисячі доларів.

"Із листа УСБУ в Полтавській області, якому доручено розшук обвинуваченого, вбачається, що під час проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що Петро Блажівський переховується у своїх близьких родичів на тимчасово окупованій території України, а саме у містах Севастополі та Джанкої АР Крим", - йдеться у тексті заяви.

Нагадаємо, теща начальника Департаменту управління майном Національної поліції Івана Наумова попри офіційні злидні виявилася власницею елітної автівки та нерухомості вартістю у півмільйона доларів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції