Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Засуджений у Криму активіст-українець Балух оголосив безстрокове голодування

Балух повинен провести в колонії-поселенні 3 роки і 5 місяців.

Український активіст Володимир Балух, якого "Верховний суд" анексованого Росією звинувачує у зберіганні боєприпасів, оголосив безстрокове голодування.

Про це повідомляє прес-центр Кримської правозахисної групи.

Зазначається, що у такий спосіб українець висловлює протест проти вироку, який йому винесли 16 січня 2018 року. Він вже набув чинності.

Відповідно до нього, Балух повинен провести в колонії-поселенні 3 роки і 5 місяців. Його мають перевести в одиночну камеру СІЗО, у якій він перебуватиме в період голодування.

Під час свого заключного слова на засіданні 15 січня Балух заявив, що справа проти нього "сфабрикована через його політичну позицію", і його не змусять любити "нову Батьківщину"

ВідеоВлада окупованого Криму не допускає лікарів до політв'язня Володимира Балуха

Нелюдяність і жорстокість - так у вітчизняному МЗС назвали відмову окупаційної влади допустити лікарів до Володимира Балуха. Політв'язня тримають у сімферопольському СІЗО без медичної допомоги. Попри те, що засуджений активіст у тяжкому стані через проблеми з серцем і нирками. Минулого тижня підконтрольний Кремлю суд засудив Балуха до 3 з половиною років колонії за сфальсифікованими обвинуваченнями у зберіганні боєприпасів.

Влада окупованого Криму не допускає лікарів до політв'язня Володимира Балуха

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції