Засуджено "телефонних терористів", які погрожували Києву серією вибухів

Мешканці міста Пирятин, які погрожували підірвати об’єкти на громадському транспорті, отримали від 3 до 5 років позбавлення волі.

Апеляційний суд Полтавської області оголосив вердикт учасникам організованої злочинної групи, які вимагали 600 тисяч євро готівкою у МВС і СБУ в обмін на безпеку мешканців Києва.

Як нагадала прес-служба МВС, п’ятьох "телефонних терористів", мешканців міста Пирятин Полтавського регіону, які погрожували підірвати об’єкти на громадському транспорті, затримали у серпні 2010-го працівники СБУ.

Наймолодшого з них, 16-річного здирника, заарештували безпосередньо в момент передачі обумовленої суми, іншим чотирьом співучасникам віком від 21 до 29 років – за місцем проживання.

В процесі досудового слідства, яке проводили органи внутрішніх справ, було з’ясовано, що оприлюднені погрози мали цілком реальну основу. Про це свідчила вибухова речовина, тротиловий еквівалент якої складав близько 4 кг, і власне вибухові пристрої, вилучені під час обшуків у помешканнях молодиків.

На судовому засіданні Апеляційного суду області підсудні щиро розкаялися у скоєному, однак усі, як один, заявили, що не мали наміру підірвати маршрутні таксі, а телефонними погрозами намагалися спонукати правоохоронні органи до виплати 600 тисяч євро.

Вказану обставину суддівська колегія взяла до уваги при постановленні обвинувального вироку, яким співучасників було визнано винними у вимаганні, вчиненому організованою групою, у вираженні погрози знищення чужого майна загальнонебезпечним способом, а також у виготовленні вибухових речовин.

Таким чином, юного ініціатора задуму засуджено до 5 років позбавлення волі, а його повнолітні подільники отримали від 3 до 5 років ув’язнення.

Читайте також:

Міліція підірвала бомбу в київському вузі

У кривавому теракті в Мінську постраждала ще одна українка

Справа "макіївських терористів": міліція запевняє, що взяли саме тих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: