Затока втрачає великого інвестора, якому погрожують бандити

Посольство Естонії не бачить переумов для інвестування.

У Затоці Одеської області не буде морського курорту європейського рівня, якщо не зміниться криміногенна ситуація.

Про це, як повідомляє ТСН.Тиждень, заявив головний інвестор проекту, естонський мультимільйонер Марсель Віхман. Після історії із замовним убиством його адвоката він особисто прилетів до Києва.

Йдеться про інвестиції в понад мільярд гривень. Нагадаємо, купка місцевих бандитів фактично знищує міжнародний імідж держави. Корумповане керівництво чорноморського селища не тільки вимагало відкатів від естонського інвестора, а дійшло до замовлення групи кілерів. Адвоката Олександра Погорілого врятувала тільки неймовірна спецоперація національної поліції.

І все тому, що естонець Марсель хоче побудувати там набережну з туристичною інфраструктурою. Цей інвестпроект позбавить місцевих князьків рекетирського промислу, адже торгові ряди набережної мали б перестати їм платити  відкати.

На прес-конференції представник посольства Естонії заявив, що посол Сулев Каніке не раз звертався до керівництва Одещини та силових структур, але поки відповіді немає. Наразі ситуація така, що інвестори, за яких поки на словах бореться наша держава, можуть піти з України.

Чи стане одеська Затока курортом європейського рівня

Зокрема, все менше надії на те, що в Одесі з'явиться морський курорт європейського рівня. Про це заявив головний інвестор проекту естонський мультимільйонер Марсель Віхман. Після історії із замовним убивством його адвоката, він особисто прилетів до Києва. Головне повідомлення в тому, що інвестувати в Затоку, якщо ситуація не зміниться, він не буде. А йдеться про гігантську суму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: