Затоплені вулиці, зсуви, заблокований рух: на Одесу обрушилася сильна злива

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Певний час рух вулицями міста було ускладено.

У суботу, 3 серпня, на Одесу обрушилася сильна злива, в результаті якої підтопило низку вулиць міста. Зливові стоки і дощоприймачі не витримують обсяги води.

Як повідомляється на сайті міської ради, сильні потоки води заносять випадкове сміття, листя, землю у колектори, що перешкоджає швидкому відходу води з вулиць.

Сильними потоками дощової води на Деволановському узвозі вирвано зливовий колектор, в результаті чого каміння, земля і фрагменти асфальтного покриття потоками води змиті на Митну площу.

Також сильна злива стала причиною зсуву ґрунту на вул. Балківську з насипу моста, розташованого біля Автовокзалу.

Певний час рух вулицями міста було ускладнено, після усунення наслідків негоди комунальниками влада все рівно звертається до одеситів і гостей міста з проханням обмежити поїздки містом.

За оперативною інформацією очікується погіршення погодних умов: вітер і сильний дощ очікуються до 21:00 години, а також в ніч проти 4 серпня.

У Мережі користувачі діляться наслідками негоди.

Нагадаємо, 29 липня у Києві через зливу було зафіксовано низку підтоплень об'єктів інфраструктури. Особливо постраждав Подільський і Шевченківський райони столиці. Розмір збитків встановлюється. Наразі відомо, що деякі автомобілі отримали серйозні пошкодження негодою.

Повалені дерева та затоплені тунелі: столиця пережила кілька годин потужної зливи

Повалені дерева та затоплені тунелі: столиця пережила кілька годин потужної зливи

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація