Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затримане російське судно заблоковано у порту Херсона на три роки

Українські інспектори мають намір потрапити на борт судна.

Підсанкційне російське судно "Механік Погодін" заблоковано у порту Херсона на три роки.

Про це повідомив заступник постійного представника президента України в АР Крим Ізет Гданов, передає Громадське радіо.

"10 серпня актив даної компанії, а саме судна "Механік Погодін", було заблоковано на три роки у порту міста Херсон", — сказав він.

Раніше у компанії-оператора судна заявили, що екіпаж "Механіка Погодіна" не дозволив зайти на борт представникам "українських владних структур". Гданов назвав такі дії екіпажу незаконними та додав, що моряки, "відповідно до вимог чинного законодавства, понесуть відповідальність".

"Кожна країна має право та зобов’язана як контролювати технічний стан судна, якщо є скарги (а там є скарги), так і екологічний стан. Це наша відповідальність як держави. Є у нас правоохоронні органи, які зобов’язані надати можливість контролюючим структурам провести контроль відповідно до їхніх повноважень. Це буде зроблено", — запевнив заступник представника президента.

Нагадаємо, танкер "Механік Погодін" пришвартувався в порту Херсон 10 серпня. У регіональному відділенні СБУ повідомили, що судно було затримано через наявність його власника в санкційному списку. За даними Reuters, судном володіє компанія "ВЭБ-Лизинг", котра належить російському "Внешэкономбанку". Від травня поточного року ці комерційні структури зараховані до переліку юридичних осіб, на котрі поширюється дія санкцій. Фахівці Служби безпеки України готують звернення до суду щодо арешту затриманого майна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції