Затримані за пікет проти Кирила націоналісти відбулися попередженням

Шевченківський суд виніс усне попередження двом учасникам акції проти патріарха Кирила, затриманим міліцією, доля іншх вирішеться 27 липня. Цікаво, що акцію визнали легальною та не забороненою судом.

Протест "Свободи" проти патріарха Кирила_4
Левый берег
Театралізована постановка "Гламурні гастролі кремлівського гебіста"
Суд виніс усне попередження двом з восьми представників ВО "Свобода", яких було затримано за спробу протесту проти візиту в Україну патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

"Суддя Шевченківського районного суда Києва Оксана Ретьман винесла рішення: визнаючи, що акція була легальною та не заборонена судом, визнала "свободівців" винним та винесла усне попередження", - зазначається в повідомленні всеукраїнського об'єднання.

Суд виніс попередження 2 прибічникам "Свободи" за порушення порядку організації й проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій. Станом на 20:00 суд вирішив перенести слухання щодо інших 6 представників партії на 16:00 27 липня.

Шість представників "Свободи" відпущені під розписку й зобов'язуються прибути у вівторок на засідання суду.

Нагадаємо, 26 липня представники МВС затримали у Києві вісьмох членів Всеукраїнського об'єднання "Свобода" - учасників акції протесту проти візиту патріарха московського Кирила, коли вони намагалися провести театралізовану постановку "Гламурні гастролі кремлівського гебіста" (Володимирський проїзд, на тротуарі біля готелю "Хайят").

23 липня о 23:00 Окружний адміністративний суд Києва виніс рішення заборонити будь-які акції протесту проти приїзду патріарха Кирилла, які 25-28 липня планували провести ВО "Свобода" спільно з іншими національно-патріотичними організаціями.

Проте "Свобода" заявила, що акція була легальною, повідомлення про проведення акції зареєстроване Київською міськдержадміністрацією, тому скасовувати її вони не збираються.

Читайте також:

Затриманих за протест проти Кирила націоналістів судитимуть у Шевченківському суді

"Гламурні гастролі кремлівського гебіста" від "Свободи"

Націоналісти заявили про незаконну заборону протестів проти візиту Кирила

Філарет: патріарх Кирило хоче збудувати нову Російську імперію

ВідеоМіліція затримала націоналістів, які протестували проти Кирила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: