Затриманий Волконський не причетний до "Еліти-центру"

Особа, яка була затримана в Санкт-Петербурзі, не має відношення до житлової афери в Києві.

Олександр Волконський
УНІАН
Олександр Волконський, оголошений у розшук у зв'язку з аферою "Еліти-центру".
Затриманий раніше у Санкт-Петербурзі Олександр Волконський не має відношення до афери компанії "Еліта-центр" у Києві. 

Про це сьогодні, 30 жовтня, у Києві повідомив виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ України Михайло Корнієнко, відповідаючи на запитання журналістів. 

На уточнююче запитання, чому раніше повідомлялося, що це саме той громадянин, який знаходиться у розшуку як організатор житлової афери, Корнієнко відповів: "Тому що нас запевняли, що це той, а потім розібралися за допомогою експертиз та відбитків пальців, і виявилося, що це не той".
 
Водночас Корнієнко зазначив, що, за даними МВС України, у громадянина Волконського, причетного до афери, є декілька десятків паспортів на це прізвище, і тому зараз міліція дуже обережно ставиться до інформації про затримання людей з такими паспортними даними. 

Нагадаємо, внаслідок будівельної афери компанії "Еліта-центр» у Києві постраждали понад 1,5 тисячі людей. 

За даними міліції, ця компанія укладала з громадянами договори про пайову участь у спорудженні будинків у різних районах Києва, проте будівництво за цими адресами не велося. 

Михайло Корнієнко
УНІАН
Михайло Корнієнко говорить, що міліція продовжує шукати справжніх організаторів житлової афери в Києві.
Досудовим слідством встановлені факти подвійного і потрійного оформлення договорів на одні й ті ж квартири. Загальну суму коштів, одержаних шахраями, міліція оцінює в 400 мільйонів гривень.

У жовтні деякі ЗМІ повідомили, що співробітники правоохоронних органів Санкт-Петербурга затримали Олександра Волконського, чиє ім`я і вік співпадають з паспортними даними людини, оголошеної у міжнародний розшук у зв`язку з причетністю до житлової махінації київської будівельної компанії ”Еліта-центр”. 

ВідеоКорнієнко про затримання Волконського (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: