Затриманими особами через влаштування на Київщині пташиного могильника виявились власники "Гаврилівських курчат"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також повідомляється, що серед затриманих є i екс-регіонал Євген Сігал.

У результаті влаштування агрохолдингом у Київській області пташиного могильника, який заборонений санітарними та екологічними нормами, правоохоронцями було затримано власників компанії "Гаврилівські курчата".

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

За законом, рештки вбитих птахів мають зберігатися на спеціально обладнаних майданчиках, аби вони не потрапляли у землю або ґрунтові води. Однак в компанії "Гаврилівські курчата" рештки птахів закопували просто в землю. Це є грубим порушенням екологічних та санітарних норм. За даними Генпрокуратури, такими діями агрохолдинг завдав збитків на суму у 200 мільйонів гривень.

Фотогалерея Пташиний могильник на Київщині (3 фото)

За даними джерел видання "Українська правда" одним із затриманих виявився колишній депутат від "Партії регіонів" Євген Сігал. Він є власником холдингової компанії "Комплекс Агромарс", якій і належить торгова марка "Гаврилівських курчат".

Нагадаємо, вранці 8 червня Генеральна прокуратура України повідомила про затримання власників агрохолдингу на Київщині та керівника структурного підрозділу. Їх затримали через влаштування пташиного могильника, куди скидались рештки птиці, які за законом мусять бути утилізовані.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції