Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський найманець повинен був здійснити теракти на Херсонщині.

Затриманий лідер цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслав Краснов був агентом російської ФСБ і готував теракти в Україні.

Про це заявив керівник Апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

"Краснов перебуває на зв'язку з ФСБ з 2014 року. Переслідування Краснова з боку ФСБ - це створення відповідного іміджу", - наголосив він.

За словами Ткачука, російського найманця разом із його подругою Оксаною Шелест затримали під час закладення схрону з пластидом, який він раніше вилучив з іншої схованки. Як з'ясувалося, Краснов за завданням ФСБ мав здійснити теракти на Херсонщині, щоб спровокувати атаку росіян.

Окремо Ткачук розповів, що за підтвердженими оперативними даними, Краснов безпосередньо передав російській стороні списки полку "Азов".

"Також він з 10 по 13 лютого перебував останній раз у Республіці Білорусь, де зустрічався зі своїм російським куратором. І під час цієї останньої зустрічі, зокрема, обговорювалися питання, пов'язанні з можливим використанням тієї вибухівки, що була вилучена у передмісті Києва", - додав він, зазначивши, що це був щонайменше третій виїзд Краснова до Білорусі.

У СБУ наголосили, що керівництво "Азову" не знало про протиправні наміри Краснова, зауваживши, що "добровольчий рух не має імунітету від проникнення ворожої агентури чи негідників". Натомість українським силовикам відоме прізвище росіянина, із яким контактує затриманий найманець.

Окремо представники СБУ розповів, що у травні 2014 року Краснов уже потрапляв у поле зору українських правоохоронців. Тоді у нього також було вилучено арсенал зі зброєю.

Нагадаємо, що раніше співробітники Служби безпеки України затримали голову цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова. Разом із ним була затримана його подруга. Керівника цивільного корпусу "Азов-Крим" підозрюють у незаконному зберіганні зброї.

Одразу після затримання лідера корпусу під стіни будівлі СБУ в Києві вийшли активісти громадянського корпусу "Азов", які запалили фаєри і вимагали пояснень від правоохоронців, скандуючи "Станіславе, ми з тобою".

15 лютого прокуратура Києва повідомляла про затримання і обшуки в місцях проживання членів "добровольчого корпусу так званого "батальйону "Крим", яким командує Краснов. За даними прокуратури, у них вилучили більше двох десятків стволів бойової і травматичної зброї, а також боєприпаси і наркотики. У самому батальйоні цю інформацію заперечували, зазначивши, що батальйон з літа 2014 року перебуває у лавах Збройних сил України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції