Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затриманий лідер "Азов-Криму" готував убивство активіста блокади окупованого півострова - СБУ

Бійця викрили у роботі на російську ФСБ.

Затриманий глава цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслав Краснов готував вбивство одного з активістів блокади Криму.

Про це заявив керівник Апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

"Одним із завдань, яке він виконував в Україні, була підготовка вбивства одного з активістів, які наразі перебувають у Херсонській області на адміністративному кордоні з Республікою Крим. І ця ситуація планувалася, щоб використати її російськими спецслужбами для дестабілізації обстановки в цьому регіоні, викликати провокації, і фактично розв'язати руки російській машині для того, аби в тому числі, мати можливість вторгнення на територію Херсонської області", - зазначив він.

За словами Ткачука, відповідальність за такі дії лягла би на активістів і, зокрема, на полк "Азов".

Нагадаємо, що раніше співробітники Служби безпеки України затримали голову цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова. Разом із ним була затримана його подруга. Керівника цивільного корпусу "Азов-Крим" підозрюють у незаконному зберіганні зброї.

Одразу після затримання лідера корпусу під стіни будівлі СБУ в Києві вийшли активісти громадянського корпусу "Азов", які запалили фаєри і вимагали пояснень від правоохоронців, скандуючи "Станіславе, ми з тобою".

15 лютого прокуратура Києва повідомляла про затримання і обшуки в місцях проживання членів "добровольчого корпусу так званого "батальйону "Крим", яким командує Краснов. За даними прокуратури, у них вилучили більше двох десятків стволів бойової і травматичної зброї, а також боєприпаси і наркотики. У самому батальйоні цю інформацію заперечували, зазначивши, що батальйон з літа 2014 року перебуває у лавах Збройних сил України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції