Затриманий на хабарі голова РДА на Одещині може знову повернутися до СІЗО

Прокуратура у своєму клопотанні наполягає на встановленні суми у 5 млн грн застави.

У четвер, 18 травня, прокуратура Одеської області оскаржила в апеляційному порядку рішення Приморського районного суду про обрання запобіжного заходу голові Кілійської райдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

Зазначається, що прокуратура у своєму клопотанні наполягала на встановленні суми у 5 млн грн застави. До слова, раніше судом було обрано посадовцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням розміру застави в 1 млн грн, яку наразі внесено.

"На теперішній час існує ризик використання посадовцем наданої влади для перешкоджання кримінальному провадженню та здійсненню незаконного впливу на свідків - працівників  держоргану. Наразі прокуратура звернулася з клопотанням про відсторонення вказаної посадової особи", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що 12 травня співробітники прокуратури Одещини спільно із працівниками поліції затримали на "гарячому" голову Кілійської райдержадміністрації та його спільницю.

Як зазначено у джерелі, чиновники вимагали хабар понад 2 тисячі доларів за поновлення договору оренди на земельну ділянку площею 2 га.

15 травня суд взяв під варту чиновників-хабарників і визначив підозрюваним розмір застави в 1 млн грн кожному.

Своєю чергою, сьогодні, 18 травня, із Одеського слідчого ізолятора вийшов голова Кілійської районної держадміністрації Одеської області Віктор Греков під заставою 1 млн грн. голова РДА повернувся відразу на роботу, а  його спільниця - головний спеціаліст відомства Тетяна Волкова - досі залишилася в СІЗО. 

Додамо, що згідно електронної декларації Віктора Грекова, у 2016 році як глава Кілійської РДА він заробив 152 тисячі 520 гривень зарплати і отримав 100 тисяч гривень від відчуження майна. І ще 103 тисячі 98 гривень заробила його дружина. Також чиновник вказав у декларації свою квартиру в Кілії площею 47,7 квадратних метрів, третина якої належить його дружині. 

Залиште свій коментар