Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затриманий у Києві керівник "РИА Новости" був нагороджений медаллю від Путіна – СБУ

Вишинський отримав нагороду "За повернення Криму"

Журналіста "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, якого затримали в Києві, нагороджували медаллю за закритим указом президента РФ Володимира Путіна. Про це під час брифінгу в СБУ заявив заступник глави відомства Віктор Кононенко.

Він наголосив, що навесні 2014 року Вишинський та підконтрольні йому журналісти виїхали до Криму, де готували матеріали, які виправдовували анексію півострову.

"Нагороджений медаллю "За повернення Криму" закритим указом президента РФ", - наголосив Кононенко.

Кирило Вишинський та його "Орден за заслуги перед Отечеством"
Reuters
Медаль Вишинського

Також під час обшуків у Вишинського виявили російський "Орден за заслуги перед Отечеством". 

У СБУ заявили, що Вишинський також залучив підпорядкованих йому журналістів для виготовлення матеріалів на користь терористичних організацій "Л/ДНР", а для прикриття своєї діяльності керівництво МИА "Россия сегодня" використало схему, яка полягає в укладанні договору про співпрацю між ТОВ "Інтерселект" та компанією, що розташована у Белграді, Сербія. 

Силовики влаштували у вказаній справі п'ять обшуків в офісах, які використовуються медіаресурсом та місцями проживання "окремих його функціонерів". На даний час вже вилучено документацію, яка повністю підтверджує матеріали досудового слідства, підсумували в СБУ. 

Нагадаємо, Служба безпеки України 15 травня влаштувала обшуки у київському офісі інформаційного агентства "РИА Новости Украина". Правоохоронці викрили ЗМІ у веденні гібридної інформаційної війни проти України. Згодом стало відомо, що правоохоронні органи проводять слідчі дії з журналістом агентства Кирилом Вишинським. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції