Затриманий у Павлограді правосекторівець був водієм і спільником убивці Вороненкова – прокурор

У суді, що обирає запобіжний захід підозрюваному, назвали його можливу роль у резонансному злочині.

Голосіївський районний суд Києва вислухав позиції сторін стосовно обрання міри запобіжного заходу підозрюваному Ярославу Тарасенку та пішов до нарадчої кімнати готувати рішення. Прокурор просить арешту чоловіка, котрий опинився на лаві підсудних, тоді як адвокат наполягає на цілковитій невинуватості свого клієнта, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під час судового розгляду сторона обвинувачення заявила, що Тарасенко – саме той водій червоного "Ланоса", який привіз кілера Павла Паршова на місце злочину, а потім утік звідти. Раніше водієм цього авто вважали іншого знайомого вбивці – Ярослава Левенця. Оскільки більшість аргументів слідства засекречені, доказів того, що за кермом був саме Тарасенко, на попередньому судовому засіданні не розголошували.

ВідеоСтало відомо, яку роль відіграв Тарасенко у вбивстві Вороненкова

Однак серед озвучених суддею матеріалів фігурувала довідка про пересування по Києву підозрюваного, котра є підтвердженням його перебування в столиці в день убивства Дениса Вороненкова. "Цю інформацію я можу підтвердити, оскільки на це посилався прокурор у своєму клопотанні. Наш підозрюваний був безпосередньо в день убивства поряд із людиною, яка вчинила вбивство", - заявила представник обвинувачення. Проте з цим не погоджується адвокат. "Якщо згідно матеріалів не вказано, що він є водієм, якісь докази не надані, а мій підзахисний не визнає цього факту, то які можуть бути зараз твердження", - заявив захисник Тарасенка.

Наразі вже відомо про статтю, котру закидають підозрюваному активісту "Правого сектора" з Павлограда. Це умисне вбивство за попередньою змовою, вчинене групою осіб. Раніше у Павлограді на Дніпропетровщині, де жив вбивця російського депутата Дениса Вороненкова, затримали місцевого активіста Ярослава Тарасенка, а вдома в нього шукали нотатки про пересування загиблого. Друзі затриманого напередодні Ярослава Тарасенко кажуть, він очікував, що у слідства виникнуть питання і навіть чекав приходу правоохоронців, оскільки був знайомий особисто і з кілером Павлом Паршовим, і з Ярославом Левенцем, якого розшукують у справі про вбивства. Тарасенкові вже повідомлено про підозру в причетності до злочину.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Залиште свій коментар