Затриманий за вбивство інкасатор тікав полем, розкидаючи дорогою речові докази

Дата публікації
Затриманий за вбивство інкасатор тікав полем, розкидаючи дорогою речові докази

Затриманий інкасатор залишив міліції купу доказів своєї провини

Колишньому військовому за вбивство двох колег загрожує довічне ув'язнення.

У міліції розповіли подробиці затримання інкасатора з Дніпропетровщини, який вбив свого напарника і водія заради півмільйона гривень, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Правоохоронці хизуються, що операцію провели блискавично - підозрюваний не мав жодного шансу чинити опір. Вони повністю відстежили шлях Олега Калюжного від місця злочину та певні, що інкасатор діяв самостійно.

"Щодо інформації про наявність спільників, зараз це перевіряється. Проте достовірно це не встановлено. Ймовірно, ця особа діяла одна", - зауважив в.о. прокурора Дніпропетровської області Олег Пахніц.

Калюжного схопили у місті Зеленодольську, приблизно за 20 км від траси, де він покинув інкасаторську машину з розстріляними колегами.

"Доказів достатньо. Ми по полю знаходили і квитанції, які він кидав (собаки наші працюють добре, впевнилися самі), ряд квитанцій знайшли, потім рубль знайшли, пляшку із слідами, ну і тих речових доказів на місці достатньо", - повідомив керівник ГУ МВС України у Дніпропетровській області Віктор Бабенко.

Напад на інкасаторів у Дніпропетровську: нові подробиці

Напад на інкасаторів у Дніпропетровську: нові подробиці

Викрадені півмільйона гривень затриманий ніс у мішку та у картатій торбі.

Правоохоронці підозрюють, що кінцевим пунктом чоловіка була Запорізька область. Там, у Бердянську, живе його донька.

Зазначимо, що Калюжний вже зізнався у вбивстві напарника та водія.

Правоохоронці намалювали психологічний портрет затриманого. Інкасатором в "Ощадбанк" Олег Калюжний влаштувався навесні. До того змінив кілька фінансових установ. Із дружиною розлучився.

"Колишній військовий. На жодній службі довго не затримувався. Працював у різних банках. За характером поганий, не дружній, у зв'язку з чим, мабуть, довго не міг втриматися на одному місці", - розповів керівник Апостоловського райвідділу міліції Віталій Шпак.

В "Ощадбанку" від будь-яких коментарів відмовляються, але обіцяють, що сім'ям загиблих працівників виплатять компенсацію. В обох залишилися діти.

Затриманому за вбивство двох колег тепер загрожує довічне ув'язнення.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Наступна публікація