Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затриманий заступник глави Миколаївської ОДА перебуває в лікарні вже як вільна людина

Захисники чиновника запевняють, що він буде з'являтиметься на всі засідання

Миколаївському чиновнику підозрюваному в хабарництві на сотні тисяч доларів досі зле, йдеться в ТСН.12.00.

Микола Романчук з ночі перебуває у кардіологічному відділенні однієї з одеських лікарень. Із гіпертонічним кризом туди його доправили просто із зали суду. Через це міру запобіжного заходу Романчуку так і не визначили. Але суд готовий зачекати, поки фігуранту скандалу стане краще.

Проте, як він почувається зараз невідомо, медики категорично відмовляються не лише розповідати про його стан, а й взагалі спілкуватися з пресою. Біля палати перебуває захисник Романчука, він розповів, що його підзахисного лікарі ще не оглядали.

Вчора заступника губернатора Миколаївщини шпиталізували просто із зали суду з гіпертонічним кризом. Тепер він лежить в загальній палаті, разом з кількома іншими пацієнтами. Адвокат Романчука запевняє, що його підзахисний має намір дотримуватись усіх вимог закону.

"Він підтвердив бажання виконувати всі необхідні по закону вимоги, якщо його будуть викликати до суду, виконувати всі вказівки слідства", - заявив захисник Сергій Гребенюк.

З точку зору закону Романчук – вільна людина, адже термін його затримання вже сплив, а нового запобіжного заходу суд так і не обрав. Журналісти не побачили охорони ні під палатою, ні взагалі у лікарні.

Зараз суд на перерві на невизначений термін, часу продовження засідання ще не оголошували.

Нагадаємо, заступник губернатора Миколаївщини - Герой України - Микола Романчук – головний фігурант спецоперації. Під час обшуку в його будинку співробітники СБУ та військової прокуратури знайшли цілу мережу підземних тунелів. Там були сейфи з золотими зливками, коштовностями, валіза, напхана доларами. Все це Романчук ховав у підземеллі під своїм маєтком. Затримали його за хабар в 90 тисяч доларів у минулу п'ятницю.

А ось суддя Юрій Кушніренко, який випустив з-під варти Миколу Романчука вже ставав відомим завдяки гучним рішенням. 2009 року він визнав невинним та випустив з-під варти одеського мажора Фелікса Петросяна - той вчинив ДТП, в якій загинула одна людина та було розтрощено 11 автомобілів. Заробляє Кушніренко 16 з половиною тисяч гривень на місяць, при цьому володіє чотирма квартирами, двома дорогими джипами та заміським будинком на двох з половиною гектарах землі.

Відео Перший заступник голови Миколаївської ОДА, якого спіймали на хабарі, досі у лікарні

Залиште свій коментар

Вибір редакції