Затримання Аделаджі спростував його адвокат

Адвокат Сандея Аделаджі спростував затримання свого підзахисного. СБУ та міліція про арешт також нічого не знають.

Адвокат Сандея Аделаджі Андрій Федур спростовує інформаціє про нібито затримання пастора "Посольства Божого".

"Станом на 15:05 2 червня ні мені як адвокату, ні Сандею Аделаджі нічого невідомо про його нібито затримання", - сказав Федур, наголосивши, що пастор перебуває на волі.

Пізніше у телефонній розмові з виданням Сегодня сам пастор підтвердив, що його ніхто не заарештовував.

"Я на волі! Ніякого затримання не було, це усе провокація. Я не знаю, кому це вигідно", - заявив Аделаджа.

В СБУ підтвердити інформацію про затримання також відмовились.

"У нас інформації про затримання немає. Може, затримувала міліція", - сказала прес-секретар київського СБУ Оксана Кошова.

Водночас, за словами начальника відділу зв'язків з громадськістю київської міліції Володимира Поліщука, він дізнався про "затримання" зі ЗМІ.

"Нам поки нічого не відомо, чи було якесь затримання Аделаджі, чи ні. У ЗМІ пишуть, що нібито затримали, але я цього підтвердити не можу. Зараз будемо з'ясовувати", - сказав Поліщук.

Нагадаємо, що сьогодні близько 14:00 у ЗМІ з'явилася інформація про те, що відразу дві бригади спецпідрозділів СБУ провели затримання Сандея Аделаджі. Аделаджа і два його охоронця нібито виходили з автомобіля. Опору ні охорона, ні сам Сандей Аделаджа не чинили. Арешт Аделаджі відбувався поблизу Південного Моста, на парковці Торгового Центру "Материк".

Зазначимо, що Сандей Аделаджа, згідно з попередніми оцінками слідства, зумів привласнити незаконним шляхом майно на 169 мільйонів гривень, а також грошові кошти в розмірі 33 мільйони гривень.

Як зазначалося раніше, справу на Аделаджу заводили ще в 2008 році. Він знаходиться на підписці про невиїзд. Це було зроблено в рамках розслідування справи про шахрайство компанії King's Capital.

Сам Аделаджа провину не визнає. Він каже, що чужих грошей не брав, все, що має, належить церкві, а сам він заробляє написанням книг.

Читайте також:

СБУ заарештувала Сандея Аделаджу

Міліція зацікавилась закликом Аделаджі до прихожан брати владу

Аделаджа закликав своїх парафіян брати владу в країні

Аделаджу підозрюють в застосуванні психотехнік до парафіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: