Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також провокатори мають контакти із Опоблоком.

Національна поліція встановила, що екс-народні депутати від Партії Регіонів від Черкаської області Володимир Олійник та Сергій Тулуб стоять за низкою вибухів в Україні.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Зокрема, банда "Торпеди" виявилася причетною до 9 злочинів скоєних у 2016-2017 роках і спрямованих на розпалювання ксенофобії, релігійної нетерпимості і міжнародних конфліктів.

Виконавці так званої ОЗГ "Торпеди" давно перебувають у зоні уваги правоохоронців. Зазначається, що затримані виконавці та їхній керівник - входять до групи впливу Олійника та Тулуба.

Окрім цього, було встановлено ланцюжок контактів злочинців із зазначеними персонами, які нині перебувають в Російській Федерації, а також з низкою керівників партії Опозиційний блок, що зараз в Україні.

Они ехали взрывать венгерский памятник на границе с Украиной – исполнять очередной заказ. Задание было сделать срочно – ...

Опубликовано Арсеном Аваковым 2 октября 2017 г.

Диверсантів затримали під час виконання теракту з підриву пам'ятника угорцям на Верецькому перевалі в Закарпатській області. Раніше банда встигла сплюндрувати Центральну єврейську синагогу у Чернівцях,  кинути голову свині з вирізаною свастикою на могилу рабі Нахмана в Умані, кинути гранату в Посольство США у Києві, спробувати підпалити синагогу у Львові.

Окрім цього, зловмисники кинули вибуховий пристрій в консульство Польщі у Луцьку, в День Незалежності жбурнули гранату на вулиці Грушевського і підірвали пам'ятник учасникам бойових дій на вул. Курбаса.

Нещодавно  в Умані вони кинули гранату, від якої постраждали громадяни держави Ізраїль.

Своєю чергою радник міністра Антон Геращенко повідомив, що на сьогодні було затримано трьох громадян України, а саме двох виконавців і одного організатора. Вони виявились жителями Черкаської та Київської областей. Диверсанти отримували по 300-500 доларів за виконання кожного теракту.

Сегодня у меня очень хорошее настроение! Сотрудники Национальной полиции провели операцию по задержанию группы опасных ...

Опубликовано Антоном Геращенко 2 октября 2017 г.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що на Закарпатті терористи планували підірвати угорський пам'ятник.  Він зауважив, що група досить довгий час була під увагою поліцейських. "Вчора було рішення затримали групу, щоб припинити злочин. Вчора було вилучено під час затримання гранати із спецвибуховним пристоєм із газовим балоном", - сказав міністр.

Залиште свій коментар

Вибір редакції