Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затримання кримського судна "Норд". Росія погрожує ввести флот і авіацію в Азовське море

Більшості екіпажу загрожує штраф, капітану - кримінальна відповідальність.

Росія погрожує ввести в Азовське море флот з авіацією через затримання українськими прикордониками кримського судна "Норд", яке займалося рибальством під російським прапором. Про це йдеться у сюжеті ТСН 16:45.

Затримання судна відбулося 25 березня поточного року. Риболовецький корабель під назвою "Норд" під російським прапором перебував за 15 кілометрів від українського узбережжя, коли його затримали співробітники Держприкордонслужби. Виявилося, що судно зареєстроване в окупованому Криму, а екіпаж у складі 10 осіб мав "російські паспорти".

За словами речника ДПСУ Олега Слободяна, за законом і судно, і члени його екіпажу є українцями. Вони порушили правила перетину адміністративного кордону з тимчасово окупованими територіями і на підставі цього були затримані.

"З нами російська сторона зв'язатися не намагається, оскільки прекрасно розуміє, що судно українське, громадяни України затримані на підставі українського законодавства", - підтвердив думку Слободяна начальник управління прикордонників Криму.

Більшості екіпажу погрожує адміністративна відповідальність і штраф від 1700 до 3 тисяч гривень. Капітана буде притягнено до кримінальної відповідальності.

Тепер Москва погрожує Україні введенням в Азовське море флоту і авіації, таким чином реагуючи на затримання судна "Норд".

Нагадаємо, в українських водах Азовського моря затримали судно з окупованого Криму, що займалося риболовлею під прапором Російської Федерації. 30 березня суд заарештував кримське судно.

ВідеоРосія погрожує відправити флот в Азовське море

Погрози РФ – це реакція на затримання українськими прикордонниками російського риболовецького судна "Норд". Судно наприкінці березня затримали українські прикордонники за 15 миль від Обіточної коси в Азовському морі. Корабель порушив порядок виїзду з тимчасово окупованої території України.

Росія погрожує відправити флот в Азовське море

У ДПСУ зазначили, що російських дипломатів не допустять до членів команди арештованого судна "Норд".

Залиште свій коментар

Вибір редакції