Затримання Пукача коштувало кілька мільйонів гривень

Голова Служби безпеки розповів, які втрати поніс український бюджет задля затримання головного підозрюваного у вбивстві Георгія Гонгадзе.

На впіймання екс-генерала МВС Олексія Пукача, підозрюваного у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, тільки в 2009 році Служба безпеки витратила кілька мільйонів гривень.

Про це заявив глава СБУ Валентин Наливайченко. "Операція по затримці Пукача - це теж економіка. Ми підрахували - кілька мільйонів гривень тільки цього року пішло. Це ціна питання", - зазначив він.

Наливайченко підкреслив, що на піймання одного злочинця витрачаються великі суми, тому що оперативна робота СБУ має більш інтелектуальну спрямованість: агентура, спецтехніка, робота самих спецпідрозділів.

"Це дуже дорога операція - затримка одного злочинця", - зазначив він. У цьому контексті Наливайченко в черговий раз поскаржився на критичний рівень фінансування спецслужби.

Говорячи про саму операцію із піймання Пукача, він підкреслив, що це складно назвати просто вдачею. "Я вам скажу чесно. Це звичайно, удача, - адже пошуки роками тяглися... Але казати, що це просто велика удача - не варто. Це більше організація роботи і люди, які здатні йти до кінця і служити державі. Я все-таки вважаю, що це поточна робота, хоча й дуже важлива", - резюмував голова СБУ.

Нагадаємо, Пукача було затримано 21 липня у Житомирській області. За неофіційною інформацією, він вже назвав замовників вбивства журналістів, утім ці дані наразі не підтверджено.

Читайте також:

Литвина й Кучму допитають в ГПУ у справі Гонгадзе

Кучма заявив, що не був знайомий із Пукачем

Адвокат Гонгадзе: Пукач назвав замовників убивства журналіста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: