Затримано грабіжників, які вистрелили в голову журналістові

Затримано грабіжників, які вистрелили в голову журналістові

Напад на журналіста не пов'язаний з його професійною діяльністю.

Журналіст Олександр Влащенко
У п'ятницю, 28 жовтня, співробітники миколаївської міліції затримали злочинців, які в ніч з 16 на 17 жовтня напали на журналіста газети "Наше місто" Олександра Влащенко.

Як повідомив начальник УМВС в Миколаївській області Михайло Слєпаньов, складність розкриття цього злочину полягала у тому, що в розпорядженні співробітників міліції не було ні часу, ні місця скоєння злочину - потерпілий нічого не пам'ятав.

Тепер ж правоохоронцям вдалося встановити картину нападу на журналіста і запевняють, що він не  пов'язаний з його професійною діяльністю.

Злочин стався приблизно о 23.30 на вул. Чкалова, в районі зоопарку. Злочинців було двоє. Це жителі Миколаївської області, 19 і 23 років, які на часі живуть і працюють в Миколаєві на одному з приватних підприємств.

Того вечора вони заздалегідь домовилися заволодіти чужим майном, тобто, цілеспрямовано вийшли "на справу". У їхньому розпорядженні був пневматичний пістолет, який вони придбали ще раніше, за їхніми словами, для самозахисту.

Як стверджує один з нападників, побачивши потерпілого, він підійшов до нього і приблизно з відстані у півтора метра наставив на нього пістолет. Далі він пояснює, що вистрілив випадково - але ця версія, звичайно, буде перевірятися правоохоронцями. Після пострілу другий нападник вдарив журналіста ногою в груди.

Нападники забрали фотокамеру, два мобільних телефони, диктофон та гроші. Після нападу злочинці швидко зникли з місця події, залишивши жертву. Журналіст, на якого вони напали, опинився у лікарні, де перебуває і зараз, у важкому стані.

Усі речові докази вилучено. Слідство триває.

Нагадаємо, в ніч на 17 жовтня, під час повернення з роботи, на журналіста Влащенка напали невідомі, які жорстоко побили й поранили його пострілом у голову.

Порушено кримінальну справу за статтею "замах на вбивство".

Читайте також:

У мозку журналіста, якому вистрілили у лоб, застрягла куля

Блогер, який побив журналістку і похвалився у Facebook, заплатить 51 гривню

У Києві систематично грабували західних журналістів

Журналісту миколаївської газети "Наше місто" вистрелили у лоб

Спіймали нападників на журналіста в Миколаєві

Спіймали нападників на журналіста в Миколаєві

Повʼязані теми:

Наступна публікація