Затримано організатора афери "Еліта-центру"

За інформацією МВС, злочинця затримано в швейцарському аеропорту.

У Міністерстві внутрішніх справ України стверджують, що в аеропорту Швейцарії було затримано справжнього організатора квартирної афери компанії "Еліта-центр" в Києві Олександра Волконського, справжнє прізвище якого - Шахов.
 

Олександр Волконський
УНІАН
Олександр Волконський - ймовірний організатор будівельної афери в Києві.
Про це УНІАН повідомив начальник Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України Костянтин Стогній.
 
Він не уточнив, коли саме було затримано цю людину, але додав, що "після проведення ідентифікації можна сказати, що це саме той Волконський".
 
За словами Стогнія, слідство розраховує за допомогою затриманого дізнатися, на які рахунки, де і коли були переведені гроші для того, щоб потім повернути їх вкладникам. 

Нагадаємо, внаслідок будівельної афери "Еліта-центру" в Києві постраждали понад 1,5 тисячі людей. 

За даними міліції, ця компанія укладала з громадянами договори про пайову участь у спорудженні будинків у різних районах Києва, проте будівництво за цими адресами не велося. 

Досудовим слідством встановлені факти подвійного і потрійного оформлення договорів на одні й ті ж квартири. Загальну суму коштів, одержаних шахраями, міліція оцінює в 400 мільйонів гривень.
 

Еліта-центр
УНІАН
Жертви афери "Еліта-центра".
У жовтні деякі ЗМІ повідомили, що співробітники правоохоронних органів Санкт-Петербурга затримали Олександра Волконського, чиє ім`я та вік співпадають з паспортними даними людини, оголошеної у міжнародний розшук у зв`язку з причетністю до житлової махінації київської будівельної компанії ”Еліта-центр”.
 
30 жовтня виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ України Михайло Корнієнко, відповідаючи на питання журналістів, повідомив, що затриманий у Санкт-Петербурзі Олександр Волконський не має відношення до афери в столиці України.

ВідеоЗатримання організатора афери "Еліта-центру"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: