Затримано підозрюваного у жорстокому вбивстві  дівчаток у Севастополі

Дружина підозрюваного відразу після його затримання викинула якісь дитячі речі. Міліція встановлює, кому вони належать.

Затриманий чоловік, фоторобот і орієнтування на якого днями стали відомі українцям. Саме цього підозрюваного бачили 28 січня з важкою картатою сумкою недалеко від місця виявлення тіл дівчаток - Тані Мізін та Насті Балябіної.

Джерело в севастопольському УМВС повідомив також, що дружина затриманого відразу після арешту чоловіка викинула якісь дитячі речі. Міліція встановлює, кому вони належать.

Також відомо, що створений ще один фоторобот - співучасника затриманого.

Начальник відділу зв'язків з громадськістю УМВС України в Севастополі Олена Фроляк раніше заявила, що фоторобот, поширений в ЗМІ, неточний і неперевірений, тому не представлений на офіційному сайті.

Нагадаємо ще раз, що керівництво севастопольської міліції просить про допомогу в розкритті вбивства Тані Мізін і Насті Балябіної. За інформацію, яка допоможе знайти вбивцю дітей гарантовано грошову винагороду (дзвонити за телефонами 050-230-23-18, 0692-594-411, 594-493).

Нагадаємо, що школярки пішли з дому 4 січня. Добровільні групи городян почали шукати їх на наступний день, міліція порушила кримінальну справу тільки 10 січня. Тіла дівчаток знайшли 29-30 січня. За попередніми даними експертів, вони були вбиті 21-23 січня і більше двох тижнів з дня зникнення ще були живі і перебували десь у межах міста Севастополя.

Читайте також:

Убитих у Севастополі дівчаток ґвалтували: слідчі заговорили про маніяка

Вийшовши покурити, чоловік зґвалтував і убив 15-річну дівчину

12-річні хлопці зґвалтували другокласницю, погрожуючи їй бультер'єром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: