Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затримано українця, який хотів вивезти до Ірану інформацію про фрегат "Гетьман Сагайдачний"

Секретну інформацію чоловік скопіював на флешку.

Правоохоронці затримали співробітника дослідницького інституту, який намагався вивезти до Ірану засекречену інформацію щодо гідроакустики фрегата "Гетьман Сагайдачний", повідомляє прокуратура Київської області.

Слідством було встановлено, що старший науковий співробітник одного з дослідних інститутів намагався незаконно вивезти з країни на флешці інформацію про принцип побудови гідроакустичних станцій корабельного комплексу проекту "Гетьман Сагайдачний", що є інформацією військового характеру.

Чоловіка було затримано у зоні митного контролю аеропорту "Бориспіль". Йому вже повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу (порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю). Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, не так давно громадянин України, який повернувся після 11 років проживання у Білорусі, прийшов до управління СБУ у Чернігівській області та зізнався, що його завербував Комітет держбезпеки Білорусі для стеження за прикордонниками та правоохоронцями.

ВідеоФрегат "Гетьман Сагайдачний” став на ремонт в Чорноморську

Залиште свій коментар

Вибір редакції