Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затриманого на хабарі голову сумського господарського суду звільнили з посади і взяли під варту

Суддя подав заяву про звільнення, назвавши затримання його на хабарі "провокацією спецслужб".

Вища рада правосуддя дала згоду на утримання екс-судді Сумського господарського суду Олександра Коваленка під вартою.

Про це повідомила прес-служба ВРП.

"Вища рада правосуддя, дослідивши матеріали подання, заслухавши доповідача, представників Генеральної прокуратури, представників судді – адвокатів Кравченка О.В. та Ломаку Ю.М., суддю Коваленка О.В., вирішила подання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Назара Івановича задовольнити, надати згоду на утримання судді господарського суду Сумської області Коваленка Олександра Вікторовича під вартою", - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою у Господарському суді Сумської області уточнили, що раніше Олександр Коваленко подав заяву на звільнення.

"5 листопада 2017 року відбулись загальні збори суддів, на яких була розглянута заява голови господарського суду Сумської області Коваленка Олександра Вікторовича про звільнення його з адміністративної посади. За результатами розгляду заяви було прийнято рішення про звільнення Коваленка Олександра Вікторовича з адміністративної посади голови господарського суду Сумської області", - наголосили у прес-службі суду.

Сам Коваленко у своїй заяві назвав затримання його на хабарі "провокацією".

"Вважаю, що відносно мене як судді 01.11.17 року було вчинено провокацію діями певних спецслужб. Дійсні мотиви та замовники цієї провокації мені поки що невідомі", - написав він.

заява звільнення суддя коваленко
Господарський суд Сумської області

Нагадаємо, 1 листопада СБУ повідомила про викриття на хабарі у 26 тис. доларів голови сумського господарського суду. Суддя вимагав з місцевого бізнесмена гроші за "вирішення" земельного питання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції