Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затриманого у Польщі Мазура віддали на поруки генконсулу України

Він житиме у генеральному консульстві.

Затриманого у Польщі активіста та бійця АТО Ігоря Мазура передали на поруки Генеральному консулу України. Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова на сторінці у соцмережі Facebook.

“Суд з приводу обрання запобіжного заходу Ігорю Мазуру не відбудеться. Співробітника Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини передано на поруки Генерального консула України в Любліні Василя Павлюка”, - написала вона.

Зазначається, що на час очікування та розгляду екстрадиційного запиту Мазур буде проживати в Генеральному консульстві.

Ігор мазур у польщі
Фото Наталки Волосацької/ТСН
ігор мазур з українським консулом василем павлюком
Фото Наталки Волосацької/ТСН

“Наголошую: всі, хто займається питаннями звільнення та повернення додому нашого громадянина, докладають максимум зусиль, аби він не став заручником політичної помсти РФ. Боротьба за долю нашого співвітчизника триває. Тому спільні дії, підтримка суспільства та розголос в інформаційному просторі допоможе зламати плани нашого ворога та швидше повернути Ігоря Мазура на Батьківщину”, - додала Денісова.

Нагадаємо, на прикордонному пункті Дорогуск за запитом Російської Федерації затримали Ігоря Мазура, співробітника секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини, заступника голови УНА-УНСО та ветерана АТО. 

Причина - участь у складі збройного формування у бойових зіткненнях з федеральними силами на території Чечні. "Внаслідок цього загинули і були важко травмовані декілька російських військовослужбовців. У зв’язку з наведеним фактом МВС України негайно привернуло увагу Генерального секретаріату Інтерполу про чергову спробу Російської Федерації неправомірно використати канали та інструменти Інтерполу для політично вмотивованих переслідувань громадян України", - зазначив міністр Арсен Аваков. 

Затримання поляками Мазура викликало хвилю негативної реакції у соцмережах.

Відео Польські прикордонники привезли Ігоря Мазура до відділу окружної прокуратури Хелма

Там мають відбутися першочергові слідчі дії, українця допитають і призначать годину судового засідання. Сьогодні Ігорю Мазуру мають обрати запобіжний захід. Розгляд запобіжного заходу перенесли до Любліна, наші консули кажуть через резонансність справи розгляд має відбуватися не у районному суді, а у воєводському.  

Польські прикордонники привезли Ігоря Мазура до відділу окружної прокуратури Хелма

Залиште свій коментар

Вибір редакції